O firmie

Usługi logistyczne, transportowe świadczone przez Państwa przedsiębiorstwa cechuje najwyższa jakość, staranność, zrozumienie potrzeb i oczekiwań klienta. Rozumiemy to i chcemy wspierać, pomagać w zapewnieniu pełnej mobilności oraz elastyczności państwa taboru. Obopólna satysfakcja ze współpracy z naszymi klientami jest dla nas najwyższym priorytetem.

W 2011 roku rozpoczęliśmy budowę polskiego przedsiębiorstwa pod nazwą DEES oferującego na rynku usługę wynajmu naczep. DEES oferuje wynajem naczep różnego typu i zastosowania, od naczep kurtynowych poprzez naczepy typu furgon a na naczepach chłodniczych kończąc. Usługa najmu w DEES jest kompletna, bezpieczna,  przejrzysta/klarowna.

Kompletna – w naszym przedsiębiorstwie otrzymujesz sprawdzony, nowoczesny pojazd, sprawdzone rozwiązania dotyczące obsługi Twojej umowy najmu zawierające wszelkie niezbędne elementy aby klient w pełni koncentrował swoje siły na transporcie.

Bezpieczeństwo – każdy nasz klient ma zapewnioną stu procentową mobilność w trakcie trwania umowy najmu. Nigdy nie pozostawimy klienta bez rozwiązanego problemu czy to naprawy na drodze w dowolnej lokalizacji na mapie Europy czy likwidacja szkody.

Przejrzysta – wszystkie opłaty, nasze obowiązki są określone i nie zmieniamy ich w trakcie trwania umowy, nie stosujemy dodatkowych ukrytych opłat wobec naszych klientów.

 

DEES chce być najsolidniejszym partnerem dla firm transportowych i logistycznych korzystając z usług najmu naczep.